Неділя, 14 Квітня

Ракетний удар по Львівщині: уламки пошкодили школу та дитсадок Новояворівської громади

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Унаслідок ракетного удару по Львівщині в ніч проти 17 травня постраждала Новояворівська громада. Було пошкоджено приватні будинки та об’єкти цивільної інфраструктури – амбулаторію, школу та дитсадок.

Про це повідомив заступник голови Яворівської районної ради Володимира Мацелюха.

“За інформацією керівника Львівської ОВА, збито три ворожих ракети, пошкоджено об’єкт залізничної інфраструктури. На території саме нашої громади (Новояворівської – ред.) є ушкодження у приватних будинках: вибиті вікна, побиті, посічені уламками дахи, двері.

Пошкоджено ряд бюджетних об’єктів – школа, садок та амбулаторія. Вибиті вікна та підламані двер на території нашого страостасту у Старичах, багато осколків є в населених пунктах”, – розповів Мацелюх.

Мацелюх зазначив, що жертв серед населення немає.

Нагадаємо, російські окупанти обстріляли об‘єкт військової інфраструктури на території Яворівського району, майже на кордоні з Польщею.

“Вночі ворог здійснив ракетний удар по об’єкту інфраструктури регіональної філії “Львівська залізниця” у Яворівському районі. Вибухом пошкоджено залізничну інфраструктуру. Інформації про травмованих чи загиблих не надходило”.

За попередньою інформацією, ракети летіли зі сходу. Також підрозділи ППО ПвК “Захід” збили три крилаті ракети. Козицький подякував силам протиповітряної оборони.