П’ятниця, 24 Березня

“Ракета змінює напрямок у польоті до 15 разів і невідомо, куди влучить”, – глава Львівської ОВА Козицький

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Не варто нехтувати сигналом тривоги, тому що іноді не зрозуміло, куди саме влучить ракета окупантів.

Про це в інтерв’ю Zaxid.net розповів очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

“Коли ми повідомляємо про повітряну тривогу – що мається на увазі? Є кілька коридорів, з яких може бути завданий удар. Один з таких коридорів – це район Чорного моря, інший – територія Білорусі. Коли злітають літаки з території Білорусі і рухаються у напрямку українського кордону, протиповітряна оборона бачить цей зліт літаків і бачить пуск ракет. Далі кожна ракета може повертати до 15 разів. Тому чітко сказати, куди вона летить – неможливо”, – пояснив він.

Завдання влади, зазначив Козицький, повідомляти про всі ймовірні небезпеки, які можуть статися.

“Коли ми бачимо, що ракета летить не в нашому напрямку, ми не можемо гарантувати, що вона знову не поверне до нас. Тому тривога часто триває до години часу – це час дольоту ракет. І коли ми бачимо, що ракета йде на зниження чи потрапляє в іншу ціль – ми даємо відбій повітряній тривозі”, – додав очільник ОВА.

“Найбільш масована атака була по Центру миротворчості і безпеки. Під час цієї атаки було збило п’ять ракет. Кожного разу, коли у нас були атаки, то були і збиті ракети, не всі потрапляли в ціль”.

Журналіст: Була інформація, що коли атакували нафтобазу і бронетанковий завод – тоді на Львів летіло 50 чи 60 ракет.

“Це був масований запуск ракет, але не всі вони летіли на Львівщину. Частково вони потрапили на два об’єкти у Львівській області. Під час цієї атаки також кілька ракет було збито”, – додав очільник ОВА.