путінське ЗМІ запостило інформацію про вибух у Краматорську заздалегідь

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

російське провладне видання “РИА Новости” найперше запостило інформацію про обстріл вокзалу у Краматорську. Ще до повідомлень у чатах та офіційної інформації, пише 24 Канал.

Інформацію про вибух запостили о 10:25, хоча перші повідомлення в чатах почали з’являтися приблизно о 10:30, що підтверджують більшість людей.

Але тут варто звернути увагу на те, що у твітері повідомлення опублікували через TweetDeck. Цей сервіс призначений для надсилання відкладених постів – тих, які написали заздалегідь і виставили на певну годину.

Згодом пропагандисти видалили свій пост. Але скриншоти не горять.

Ще один цікавий момент – “РИА Новости” написало, що це Україна обстріляла Краматорськ. Тим часом одразу після обстрілу російські телеграм-канали почали поширювати відео з місця події й писати, що їхні військовослужбовці “обстрілюють позиції ЗСУ”. Згодом ці пости видалили або виправили.

І поки Росія намагається заперечити свою провину за ракетний удар по вокзалу, де перебували тисячі мирних людей, у мережі з’явилося відео з тимчасово окупованого Шахтарська, який наразі контролюють бойовики. Ракети з Шахтарська вилетіли приблизно о 10:20. Відстань до Краматорська становить близько 140 кілометрів.