Понеділок, 15 Квітня

путін змушує лукашенка відкрито вступити у війну – розвідка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент росії Володимир путін схиляє Олександра лукашенка до відкритої участі у війні проти України, повідомляє ГУР з посиланням на представника відомства Вадима Скібіцького.

“Ми бачимо заходи, які проводяться рф, щоб змусити керівництво Білорусі вступити у відкриту війну. Постійно проводяться зустрічі путіна й лукашенка, де обговорюється це питання, і путін намагається схилити лукашенка до цього рішення.

На сьогодні, за даними воєнної розвідки України, біля нашого кордону зосереджено 6 батальйонів. Це і механізовані батальйони, це і батальйони повітряно-десантних військ так званого командування сил спеціальних операцій.

Наскільки довго буде така ситуація – це буде залежати від того як будуть розвиватися події на фронті і взагалі, як будуть розвиватися події у війні росії проти нашої держави”.

Нагадаємо, у МЗС України повідомили, що Білорусь викликала українського посла та звинуватила Україну у нібито підготовці удару по території Білорусі. МЗС вважає це можливою частиною російського плану провокації.

Міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас пов’язав звинувачення Білоруссю України в нібито підготовці нападу зі зміною тактики росії у повномасштабній війні.