Вівторок, 28 Листопада

Путін цинічно оголосив про анексію тимчасово окупованих територій України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Росії до цього дня готувалися без перебільшення 8 років. І саме 30 вересня, напередодні свого дня народження, Путін оголосив про анексію тимчасово окупованих територій – Херсонщини, Запоріжжя, Донеччини, Луганщини, пише 24 Канал.

Їх Росія вирішила назвати частиною своєї країни в результаті псевдореферендумів. Зауважимо, що “результати волевиявлення” настільки приголомшливі, що такими навіть сам Лукашенко не міг похизуватися під час останніх президентських виборів у 2020 році.

Президент Росії під час свого виступу буцімто оголосив рішення мешканців тимчасово окупованих територій. Він озвучив, що практично всі вони віддали свій голос за те, щоб стати частиною країни-агресорки. Тож у диктатора, як він любить говорити, просто не було вибору. Довелося їх “брати під своє крило”.

Нагадаємо, що про виступ Владіміра Путіна перед власним народом напередодні повідомив його речник Дмітрій Пєсков. Посіпака диктатора ще тоді підготував челядь до того, що на неї очікує “об’ємний виступ”.

А перед тим весь світ мав можливість спостерігати за блискавичним “підрахунком” голосів на псевдореферендумі. Адже ще не закінчилася остання доба волевиявлення, а на виборчих дільницях уже назвали результати. І ними нікого не здивувати. “За входження до складу Росії” віддали:

  • у тимчасово окупованій Донецькій області – 99,23% голосів;
  • у тимчасово окупованій Луганській області– 98,42% голосів;
  • у тимчасово окупованій Запорізькій області – 93,11% голосів;
  • у тимчасово окупованій Херсонській області – 87,05% голосів.

Якщо говорити про загальний рівень підтримки, як переконують окупанти, то мовиться про понад 97% голосів саме “за приєднання”.

Зауважимо, що “голосування” тривало з 23 по 27 вересня. Ворог хотів зробити його максимально тривалим, щоб і бодай якусь кількість реальних голосів зібрати, і зняти телевізійну картинку, якою згодовуватимуть самих росіян.

А передували цьому шоу звернення маріонеток Кремля. Ставленики на тимчасово окупованих територіях, у страху контрнаступу ЗСУ, попрохали “розглянути приєднання”. Мовляв, це єдиний спосіб залишити територіальну цілісність на захоплених ворогом землях.