Середа, 29 Листопада

путін назвав захоплення територій Азова “значним результатом” війни для росії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент російської федерації визнав, що захоплення нових територій є для росії значним результатом так званої “спеціальної операції” в Україні. Про це старий дід розповів своїм телеглядачам під час онлайн засідання ради з прав людини.

“Звісно, це тривалий процес, можливо, але поява нових територій – значний результат для росії, Азовське море стало внутрішнім морем, ще Петро I боровся за вихід до Азовського моря, а найголовніше – люди, які там живуть, вони тепер з нами, а це мільйони людей, це найголовніший результат (спецоперації – ред.)”.

При цьому путін визнав, що йде війна, хоч у рф це називають СВО.

“Війна-то була розпочата не нами (росіянами – ред.), а в 2014 після державного перевороту в Україні вона була розпочата українською тоді владою, яка прийшла в коридори цієї влади за допомогою цього самого держперевороту, для придушення волевиявлення громадян, які проживали на Донбасі”, – гне свою лінію він.

Також російський президент продовжує стверджувати, що “єдиним справжнім гарантом територіальної цілісності України в її сьогоднішніх кордонах могла б бути росія”, тоді як “націоналістичні елементи в Польщі сплять і бачать, щоб забрати західні території, які Україна отримала завдяки рішенням Сталіна після Другої світової” .

За його словами, “до цього і вестимуть справу”, але “це вже справа самих українських політиків” у майбутньому.