путін бовкає, що для початку мирних переговорів ЗСУ мають вийти з 4 областей України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Диктатортерорист московії володимир путін знову повторив, що нібито “готовий до мирних переговорів”, але для цього Україна має вивести свої війська з усіх окупованих росіянами регіонів, які кремль вважає територією рф.

Він бовкнув, що українські війська “мають бути повністю виведені з територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей у межах адміністративних кордонів, також нібито “Україна повинна повідомити про відмову від вступу до НАТО”.

Мовляв, “якщо ці умови будуть виконані, то росія негайно припинить вогонь”.

“Звертаю увагу, саме з усієї території цих регіонів у межах їхніх адміністративних кордонів, які існували на момент їхнього входження в Україну. Щойно в Києві заявлять, що готові до такого рішення і почнуть реальне виведення військ із цих регіонів, а також офіційно повідомлять про відмову від планів зі вступу до НАТО, з нашого боку негайно, буквально тієї самої хвилини, надійде наказ припинити вогонь і почати переговори. Повторю, ми це зробимо негайно”.

За його словами, суть російської пропозиції нібито “не в тимчасовому перемир’ї”. Ідеться не про замороження конфлікту, а про його “остаточне завершення”, додав диктатор та терорист рф.

Додатковими умовами для мирного врегулювання воно також назвало нейтральний і без’ядерний статус України, а також скасування санкцій проти росії.

Він додав, що зараз москва, мовляв, робить “ще одну конкретну, реальну мирну пропозицію”, а якщо в Києві і в західних столицях від неї відмовляться, “то це їхня справа, їхня політична і моральна відповідальність за продовження кровопролиття”.

Кремлівський правитель таким чином вочевидь намагається підірвати ефективність запланованого у Швейцарії Саміту миру.

росія продовжує просувати ідею нібито мирних переговорів, через які вона хоче залишити за собою всі окуповані території. При цьому росіяни продовжують тероризувати Україну, майже щодня завдаючи ударів по енергетичній та цивільній інфраструктурі.

Офіційний Києв наголошує, що путнський режим становить загрозу всій світовій безпеці, а не лише Україні.