П’ятниця, 30 Вересня

ПриватБанк відправив апарати штучної вентиляції легенів лікарням українських міст

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

ПриватБанк розпочав поставки українським лікарням необхідних для подолання ускладнень коронавірусу Covid-19 апаратів штучної вентиляції легенів, придбаних за кошти банку та пожертви клієнтів, які підтримують спеціальну програму благодійного фонду “Допомагати просто!”.

18 березня у Одесі ПриватБанк в рамках програми “Дихай! Разом проти коронавірусу” передав обласній дитячій лікарні два апарати штучної вентиляції легенів Hamilton C1. Аналогічне обладнання з першої партії поставок цього тижня отримують обласні лікарні Києва та Лисичанська.

“Наявність апаратів експертного класу для всіх наших пацієнтів критично, тому що необхідні щадні і контрольованих параметри вентиляції. Апарат Hamilton один з кращих”, – сказала Іона Діланян, заступник медичного директора з хірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

Як долучитися

Стати разом з ПриватБанком учасником національної антивірусної програми “Дихай! Разом проти коронавірусу” можна через мобільну та веб-версію Приват24, в банкоматах і терміналах самообслуговування та на сайті ПриватБанку. Благодійний внесок з пластикової картки можна зробити за декілька кліків. Мінімальний розмір допомоги не обмежений. Всі зібрані кошти автоматично направляються на спеціальний рахунок для термінового придбання апаратів штучної вентиляції легенів та іншого обладнання лікарням українських міст.

Share.