Понеділок, 20 Травня

ПриватБанк і monobank вводять ліміти на перекази між картками: яка максимальна сума

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кожен банк встановив ліміти грошових переказів, які клієнт може отримувати та переказати з картки на картку. Це зроблено для того, щоб фінансові установи могли моніторити доходи клієнтів та в будь-який незрозумілий момент заморозити рахунок для вияснення ситуації, пише 24 Канал

Найбільші українські банки ПриватБанк та monobank на час воєнного стану ввели ліміти на перекази з картки на картку. Про це пишуть на сайті Технофан.

Ліміти на перекази у ПриватБанку:

  • Максимальна сума, яку можуть переказувати клієнти ПриватБанку з картки на картку іншого банку (як українського, так і закордонного) за одну транзакцію – 29 999 гривень.
  • Банки також мають денні ліміти (тобто максимальну суму, яку можна переказати за день), тижневі та місячні. Залежить від того, на яку картку Міжнародної платіжної системи переказуються гроші.

При перерахуванні коштів на картку Visa:

  • Сумарний розмір коштів, що надійшли із-за кордону, за день не повинен перевищувати екв. 10 000 дол. США, за тиждень – 25 000 дол. США, за місяць – 50 000 дол. США.
  • Мінімальний ліміт переказу з картки на картку дорівнює 8 дол. США в гривневому еквіваленті на дату здійснення транзакції.

Ліміти на перекази в Монобанк

  • На відмінно від ПриватБанку в Монобанку можна переказати за одну транзакцію 60 тисяч гривень. Тож, якщо вам потрібно перерахувати 100 000 гривень відразу в інший банк, то в ПриватБанку потрібно буде зробити 4 операції, а тут лише 2, що набагато зручніше.
  • При цьому в monobank також діють обмеження на кількість транзакцій:

– 50 разів на день;
– 100 разів на чотири дні;
– 150 разів на місяць.

Збільшити такий ліміт не можна. Це слід враховувати при плануванні операцій. Денного ліміту за сумою на перекази в monobank не встановлювали, лише місячний ліміт.

Також є і максимальна сума вихідних р2р переказів:

  • Не більше ніж 799 999,99 грн. за календарний тиждень в еквіваленті за офіційним курсом. Крім того, за місяць сума не повинна перевищувати 3 199 999,99 грн.

За які перекази можуть заблокувати картку?

Деякі перекази можуть викликати підозру фінансового моніторингу або держави. Блокування загрожує, якщо:

– На картку регулярно надходять схожі чи однакові за розміром суми;
– Масові перекази на картку – більше 30 операцій на день;
– Кошти перераховуються з Росії або Білорусії
– Різні відправники пересилають 100 гривень за добу.

У цьому випадку банк може заморозити наявні на картці кошти до встановлення джерела їх походження. Кожен банк має свої ліміти та правила, тому краще уточнювати це у своїй фінансовій установі. Крім того, порушникам загрожує штраф до 34 тис. грн.