Середа, 22 Травня

Прикордонник з Львівської області порівняв у TikTok бійців ЗСУ зі свинями

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Користувач соцмережі TikTok та службовець Державної прикордонної служби Ігор Шарун опублікував oбрaзливе відео на адресу Збройних сил України, де порівнює українських військових зі свинями. Про це у Facebook повідомив військовий блогер й офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан.

«У мережі TikTok випадково натрапив на відео проти ЗС України, яке набрало 119 000 переглядів, близько 5000 лайків та 570 поширень від росіян, які продовжували його масово поширювати. На відео автор порівнює ЗСУ та воїнів зі свинями та віддає їм команди зі «Статуту» українською мовою», – розказав Штефан.

Офіцеру ЗСУ вдалося встановити особу автора відео. За його словами, автором відео є Ігор Шарун зі Львівської області, який, на даний час є військовослужбовцем ДПСУ на Волині.

Штефан розповів, що спочатку попросив прикордонника видалити oбрaзливе відео, але той відмовився. Однак після того, як офіцер ЗСУ встановив особу прикордонника та пригpoзив, «що даний факт буде оприлюднено», Ігор Шарун видалив дане відео, а згодом і ввесь аккаунт.

«Після цього, майже відразу він видалив дане відео, змінив налаштування на свої сторінці на «зачинена», а вже через декілька хвилин повністю видалив цей акаунт», – написав Штефан та опублікував скріншоти сторінок прикордонника.

Він також повідомив, що не публікує дане відео «в зв’язку з етичними нормами та унеможливленням його поширення російськими прoпагaндистами».

Анатолій Штефан також повідомив, що в Державній прикордонній службі вже проводять службову перевірку за даним фактом. Натомість, як повідомили в самій ДПСУ, наразі проводиться перевірка, чи насправді Ігор Шарун є військовослужбовцем ДПСУ, інформує видання «Букви».