Придністров’я стверджує, що Україна запустила безпілотники на склад боєприпасів і відкрила вогонь

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Так зване «МВС» невизнаного Придністров’я заявило, що з боку України у напрямку села Ковбасна, де розташований великий склад боєприпасів, були здійснені обстріли. Про це заявили у придністровському так званому «МВС», передає Європейська правда.

Відомство невизнаної республіки стверджує, що минулої ночі в небі над селом Ковбасна помітили кілька дронів, які нібито запустили з території України.

«Вранці 27 квітня, о 8:45, з української сторони у напрямку придністровського населеного пункту Ковбасна були зроблені постріли. Інформація про постраждалих наразі не надходила».

Зазначимо, що у селі Ковбасна біля українського кордону розміщений склад з боєприпасами, де, за різними оцінками, може бути від 19 до 21,5 тонн боєприпасів: снарядів, бомб, мін, гранат, патронів. Більшість боєприпасів туди завезли після виведення радянських військ з колишньої Німецької Демократичної Республіки (НДР), Чехословаччини та інших європейських країн. Значна частина їх недієздатна. Склад охороняють російські війська, які перебувають у регіоні вже 30 років, незважаючи на заклики Кишинева залишити територію.

Додамо, що 26 квітня ГУР України спростувало фейкову інформацію про підготовку Україною удару по Придністров’ю. Напередодні президентка Молдови Мая Санду після кількох вибухів у Придністров’ї скликала засідання Вищої ради безпеки.

Крім того, увечері 26 квітня Генштаб ЗСУ повідомляв, що на території невизнаного Придністров’я підрозділи оперативної групи російських військ приведені у повну бойову готовність.