Неділя, 24 Вересня

Пройшла відбір у штурмову бригаду “Лють”. Історія доброволиці зі Львівщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Стриянка Лариса Борщ – одна з жінок, яка пройшла відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють”. У мирному житті Лариса працювала менеджером з персоналу. Історію доброволиці розповіли у пресслужбі ГУ Нацполіції у Львівській області, пише Суспільне.

Лариса Борщ з дитинства мріяла стати військовою. Мрія не здійснилася, та після повномасштабного вторгнення жінка вирішила, що не зможе залишатися осторонь. Лариса одразу приєдналася до добровольчого формування у Стрию. Разом з поліцейськими патрулювала вулиці, навчилася поводженню із зброєю, а також пройшла курси тактичної медицини.

“Якось інструктор розповів, що в поліції Львівщині розпочався набір у бригаду “Лють”, призначення якої – відсіч та стримування ворога. І я відразу зрозуміла – це мій шанс, на який я чекала все життя”, — каже жінка.

Лариса подала необхідні документи, успішно пройшла відбір. Тепер доброволиця готується до навчань. Після цього приступить до виконання завдань.

“Моя основна мотивація — як у всіх українців сьогодні: зробити так, щоб ця нечисть не ходила по нашій землі. Я дуже люблю свою родину, свій дім, свій сад. І я буду це захищати!”, — каже вона.

Сім’я Лариси — 26-річна донька та чоловік, який сам є військовим медиком, підтримала її рішення.