“Провокації бувають, але армія сильно відповіла” Зеленський відповів на ранкову атаку бойовиків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Володимир Зеленський назвав вранішній напад бойовиків на Донбасі провокацією і заявив, що Україна впевнено наближається до припинення війни. Проо це йшлось на брифінгу Зеленського після засідання Ради національної безпеки та оборони

“У нас було засідання РНБО. На порядку денному були й інші питання, але ми почали з провокації, яка відбулась сьогодні вранці на контактній лінії”.

“У нас потужна армія. Провокації бувають, але армія сильно відповіла. Ситуація постійно контролюється нашою армією, начальником Генштабу. Ми впевнені, що ця провокація не змінить курс – бо тільки з сильною армією можна сідати за стіл переговорів – курс до того, що ми йдемо, впевнено наближаємось до припинення війни і до миру”.

Зеленський також висловив співчуття родині загиблого бійця і побажав пораненим, що щоб у них “усе було добре”.

Нагадаємо, зранку 18 лютого бойовики атакували позиції підрозділів Об’єднаних сил України поблизу Новотошківського, Оріхового, Кримського, Хутора Вільного, що поблизу Золотого, тривав бій, у якому Україна зазнала втрат.

Серед українських захисників, нажаль, один загиблий, четверо отримали легкі поранення, їм надається медична допомога”.

Штаб об’єднаних сил заявляє, що вранці 18 лютого під час атаки на українські позиції бойовики стріляли з артилерійських систем, мінометів, а також здійснили 56 пострілів з озброєння танка.