Понеділок, 17 Червня

Провідна веслувальниця Львівщини здобула перемогу на Кубку світу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Провідна веслувальниця Львівщини та України Валерія Терета здобула перемогу на Кубку світу

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації, передає “Еспресо.Захід“.

Кубок світу з веслування на байдарках та каное триває з 24 по 26 травня у Познані (Польща).

Валерія Терета здобула перемогу в каное-одиночці на дистанції 1000 м з результатом 4:43.74. Начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як відзначив, що вона є не лише є однією з провідних веслувальниць Львівщини та України.

“Валерія Терета не лише є однією з провідних веслувальниць Львівщини та України, а й заохочує дітей до занять спортом. Валерія – амбасадорка наймасштабнішого всеукраїнського спортивного проєкту для учнів “Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч”, реалізація якого ми розпочали на весні цього року”, – додав він.

Тим часом спортсменки Львівщини стали найсильнішими на чемпіонаті Європи із боротьби. У фінальному змаганні Марія Орлевич перемогла німкеню Лауру Целін Кюн з рахунком 6:0 та стала чемпіонкою Європи. Манола Скобельська у фіналі поступилася нейтральній спортсменці Єлізаветі Пєтляковій з рахунком 5:9 та стала срібною призеркою чемпіонату.

А львівський спортсмен Андрій Кобзарук став бронзовим призером чемпіонату Європи зі стендової стрільби.