Вівторок, 16 Квітня

Протягом пів року РНБО розпочне облік українських користувачів “ВКонтакте”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Раді нацбезпеки й оборони повідомили, що стратегія кібербезпеки України та стратегія інформаційної безпеки будуть затверджені протягом пів року.

Про це повідомили в пресслужбі РНБО України на запит Суспільного.

У РНБО повідомили, що відповідно до затвердженої Стратегії національної безпеки України протягом пів року буде розроблено нову Стратегію кібербезпеки України, а також стратегію інформаційної безпеки.

“Питання створення “системи обліку українських користувачів російської соціальної мережі “ВКонтакте” та, за необхідності, інших соцмереж, що знаходяться під контролем держави-агресора, обговорюватиметься в рамках реалізації згаданих стратегій”, – йдеться у повідомленні.

В РНБО також зазначили, що доступ до російських соцмережі “ВКонтакте” з території України становить реальну загрозу національній безпеці, тому “потребує зусиль щодо нейтралізації”.

“Російська соцмережа “ВКонтакте”, яка перебуває під санкціями з 2017 року, є одним з інформаційно-психологічних засобів цієї гібридної війни, тому користування її ресурсами та розповсюдження відповідного російського контенту в інформаційному просторі України розцінюється як загроза національній безпеці України, що потребує нейтралізації”, – йдеться в повідомленні.