Понеділок, 4 Березня

Проект року: на відео показали, як виглядатиме північний об’їзд Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

10 квітня у Службі автомобільних доріг у Львівській області відбулася робоча зустріч із представниками Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку та Укравтодору.

На ній обговорили деталі фінансування одного з основних проектів на Львівщині – будівництва північної ділянки об’їзної автомобільної дороги Львова.

Роботи можуть розпочатись вже наступного року. Нова траса з’єднає автомобільну дорогу М-06 Київ—Чоп з трьома автомобільними шляхами державного значення, які прямують від Львова до кордону з Польщею.

Археологи також чекають на цей проект. Адже він стане першим в історії України, де археологічні дослідження відповідатимуть усім європейським стандартам у сфері охорони культурної спадщини. Уже на етапі проектування дороги було детально обстежено 19 давніх поселень у межах майбутнього будівництва. Загалом, площа розкопок дорівнюватиме площі майже 14 футбольних полів.

Щоб зробити це відео, дрон пролетів над усією майбутньою дорогою, і згодом на ці кадри був накладений проект транспортної магістралі. На відео показано, які найцікавіші пам’ятки перетинатиме дорога і зображено ключові транспортні розв’язки в Бірках, Гряді і Малих Підлісках із прив’язкою до місцевості.