Вівторок, 28 Травня

Продав 36 неіснуючих квартир: на Львівщині судитимуть директора будівельної компанії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині судитимуть директора будівельної компанії, який продавав 36 неіснуючих квартири загальною вартістю 23 млн грн. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

І хоч ні в прокуратурі, ні в поліції не називають ім’я обвинуваченого, LVIV.MEDIA з власних джерел встановив, що йдеться про директора компанії “ВББ-Комфорт” Романа Глухенького.

Чоловік здійснив фіктивний продаж майнових прав на 36 квартир. Для цього він уклав з 39 потерпілими підроблені договори купівлі-продажу, де вказував, що нерухомість збудують в майбутньому у визначені строки. Багатоповерхівку, в якій чоловік продавав квартири, мали звести в одному із сіл Пустомитівського району.

Згідно з договором потерпілі сплачували готівкою частково або повну вартість житла. Обвинувачений, своєю чергою, надавав довідку про оплату та зобов’язувався перерахувати кошти на рахунок фірми. Проте не робив цього, а розпоряджався грішми на власний розсуд. Таким чином він заволодів майже 23 млн грн.

Наразі чоловік знаходиться під вартою. На три його земельні ділянки та автомобіль наклали арешт. А до суду скерували обвинувальний акт стосовно директора за шахрайство.

Станом на жовтень 2023 року було відомо про продаж 11 квартир на загальну суму 13 млн грн.