Понеділок, 15 Серпня

Президент Європейської ради Дональд Туск прогулявся центром Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У вівторок, 19 лютого, до Львова прибув голова Європейської ради, колишній прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск.

Свій робочий візит до Львова Дональд Туск розпочав з відвідин Ратуші. Почесний гість прогулявся містом, а також зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим та залишив запис у Книзі почесних гостей міста.

«Це один з найкращих днів у моєму житті. В гордому українському місті, важливому для Польщі та всієї Європи. І для Гданська», — написав у Книзі почесних гостей Дональд Туск.

Мер Львова Андрій Садовий подарував Дональду Туску Монету Короля Данила Галицького.

Керівниця прес-служби ЛМР Христина Процак виклала фотографії, як гість прогулюється центром Львова разом з міським головою.

Дональд Тусек також встиг оглянути тематичну виставку пам’яті Героїв Небесної Сотні біля Ратуші.

Як зазначили у прес-службі патрульної поліції Львівщини, за маршрутом слідування кортежу гостя працюють регулювальники.

До слова, в середу, 20 лютого, під час урочистого засідання Вченої ради Дональд Туск отримає диплом «Почесний доктор (Doctor Honoris Causa) Львівського національного університету імені Івана Франка». Він не лише візьме участь в урочистому засіданні Вченої ради, а й виступить з лекцією.

Дональд Францішек Туск — польський політик, Голова Європейської Ради з 1 грудня 2014, колишній прем’єр-міністр Польщі, співзасновник та голова партії «Громадянська платформа», колишній заступник голови Сенату. Був заступником голови партії «Союз Свободи», у 1980-х роках брав участь у діяльності руху «Солідарність».

Фото: Христина Процак, Андрій Москаленко

Share.