Понеділок, 24 Червня

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами двох львів’ян

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

До Дня Незалежності президент Володимир Зеленський вручив низку державних нагород, зокрема, і двом львів’янам.

Церемонії нагородження відбувалися під час урочистостей у Києві, а також в інших обласних центрах у форматі відеоконференції. Про це повідомляє ZAXID.NET.

З рук президента звання Заслуженого лікаря України отримав завідувач нейрохірургічним відділенням Клінічної лікарні швидкої допомоги Львова Андрій Токарський.

У Львові голова ЛОДА Максим Козицький вручив звання Заслуженого вчителя України вчителю фізики Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату Миколі Петруніву.

Також під час церемонії Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України видатному українському поетові Юрію Рибчинському, а також вручив Орден За заслуги III ступеня режисерові Володимиру Горянському.

Крім того, звання «Заслужений артист України» отримав артист Михайло Хома (Дзідзьо) та рок-музикант Сергій Міхалок, а стронгмен Василь Вірастюк відзначений званням «Заслужений діяч фізичної культури і спорту України».

Під час урочистостей Володимир Зеленський анонсував запровадження в Україні двох державних премій – імені композитора Мирослава Скорика та науковця Бориса Патона, які померли у 2020 році.