Неділя, 14 Квітня

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна поверне Крим

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В інтерв’ю телеканалу Euronews Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна поверне окупований Росією Крим.

Про це повідомляє Офіс президента.

 “Але Крим – наша територія, ми його повернемо.

Я кажу відверто, що потужного майданчика, на якому піднімалося б це питання, я вважаю, поки що немає. Я вважаю, що шість років такого майданчика не існувало в природі. Окрім санкцій, за які я вдячний нашим партнерам і які ми з ними проговорюємо, і вони продовжуються. Нам допомагає не тільки Європа – допомагають США та інші країни. Більше нічого я не бачу. Чи я збираюся ще щось робити? Так”, – заявив Зеленський.

За словами Президента, деокупація Криму є таким самим пріоритетом, як і повернення Донбасу, проте на Донбасі гинуть люди, тому відновлення миру там у нього на першому місці. Але на тому самому рівні, що й повернення Криму.

Він також заявив, що ті, хто допустив легку здачу Кримського півострова під окупацію, повинні понести відповідальність, але не уточнив кого саме він має на увазі.

“Віддавати Крим не можна було. Це велика проблема. Але сьогодні ми вже не можемо говорити та кусати лікті щодо того, як це відбулося. Я впевнений, що за це коли-небудь всі відповідатимуть. Багато хто в цьому брав участь”, – додав Зеленський.

В Офісі президента додали, що питання деокупації Криму піднімалося у межах Нормандського переговорного процесу, але Росія не хоче обговорювати питання.