Президент присвоїв звання Героя України Тарасу Матвіїву

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” молодшому лейтенанту Тарасу Матвіїву, який зaгинув захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України.

Відповідний указ глава держави підписав сьогодні,13 липня. Про це повідомив ОП.

Звання Героя України присвоєно за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові.

«Тарас Матвіїв на фронті з початку вiйни. Був волонтером і добровольцем, а у 2019 році почав службу в лавах ЗСУ. Під час ворожого обстрiлу 31-річний Тарас врятував двох своїх побратимів, допомігши їм дістатися в безпечне місце. На жаль, сам зaгинув від ворожої міни. Саме завдяки таким людям Україна вистоїть і переможе. Це – приклад цінностей молодих поколінь українців, які творять нашу країну. Вічна пам’ять Герою», – сказав Глава держави.

Нагадаємо, молодший лейтенант Тарас Матвіїв зaгинув увечері 10 липня, коли бойовики обстріляли українські позиції в районі села Троїцьке Попаснянського району Луганської області. Одна з мін потрапила в бліндаж, де було двоє вояків. Тарас Матвіїв витягнув двох своїх бійців назовні й відніс у безпечне місце. У цей час ще одна міна впала на позицію й осколками смeртельнo поранила Тараса.

Командування частини 24-ї окремої механізованої бригади ЗСУ та побратими ініціювали процедуру подання на відзначення молодшого лейтенанта Тараса Матвіїва званням Героя України.

Похoвання захисника відбудеться в середу, 15 липня.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР