Понеділок, 15 Квітня

Президент присвоїв Героя України загиблому керівнику «Правого сектору» Львівщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України посмертно члену проводу руху «Правий сектор» та керівнику Львівського обласного осередку партії «Правий сектор» Тарасу Бобаничу («Хаммеру»), який загинув навесні цього року на війні з російськими окупантами. Відповідний указ президент підписав у День Незалежності.

«Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” Бобаничу Тарасу Миколайовичу – молодшому лейтенанту (посмертно)», – йдеться в тексті указу від 24 серпня.

Високу нагороду присвоєно «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народу».

Нагадаємо, у 2013 році Тарас «Хаммер» Бобанич долучився до лав «Правого сектору». Брав активну участь у Революції Гідності. З 2014 року воював проти окупантів у складі ДУК «Правий сектор».

Також брав участь у бойових діях в складі 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС. У 2019 році став заступником командира ДУК ПС з питань діяльності резервних підрозділів. А у 2020 році був обраний членом Проводу Національно-Визвольного Руху «Правий сектор».

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Тарас Бобанич очолив 2-й окремий батальйон ДУК ПС. Загинув у квітні під час виконання бойового завдання підрозділом на Ізюмському напрямку.

Хаммера поховали на Полі почесних поховань Героїв на Личаківському цвинтарі.