Понеділок, 11 Грудня

Президент Фінляндії сумнівається, що путін прийме “будь-яку поразку” в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Фінляндії Саулі Нііністьо попередив про небезпечний момент у війні в Україні, оскільки президент росії Владімір путін вклав забагато ресурсів у вторгнення, що обернулося проти нього.

Про це, як пише “Європейська правда”, він сказав в інтерв’ю CNN.

“Він вклав усе. Він борець, тому дуже важко уявити, як він приймає будь-яку поразку, і це, безумовно, робить ситуацію дуже критичною”, – пояснив фінський президент.

За його словами, протягом років він побачив і зрозумів еволюцію мислення Путіна. Варто зазначити, що Саулі Нііністьо в минулому мав досить часті контакти з президентом РФ.

“Він розчарований ситуацією в Україні після подій 2014 року. Це розчарування наростало. Він вирішив це зараз, так чи інакше”, – заявив Нііністьо.

За його словами, вторгнення в Українe зменшило активність рф поблизу Фінляндії.

“Ми не бачили жодних ознак посилення російської активності поблизу Фінляндії. Тепер у рутіна, схоже, додалося головного болю в Україні. Насправді, біля наших кордонів зараз спокійніше, ніж було протягом тривалого часу”, – сказав Нііністьо.

Нагадаємо, у західних столицях продумують плани реагування на випадок, якщо президент рф Владімір путін почне реалізовувати свої ядерні погрози щодо України та непублічно надсилають Кремлю попередження про можливі наслідки.