Неділя, 25 Вересня

Прем’єр-міністр пояснив, чому медпрацівники не отримали надбавки до зарплати

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що надбавки за березень медикам не змогли виплатити через те, що місцева влада керувалася старим документом Мінсоцполітики

Про це йшлось на нараді в Офісі президента.

Володимир Зеленський зробив зауваження щодо затримки надбавок медикам, які працюють з хворими на COVID-19.

“Очільник уряду пояснив, що гроші були спрямовані в регіони, однак місцева влада керувалася не цьогорічною постановою Кабінету міністрів, а документом Міністерства соціальної політики від 2003 року. Тому, попри наявність коштів у регіонах, виплатити їх не вдалося.Цього тижня уряд шукатиме рішення для того, щоб ці фінансові ресурси були видані медикам”, – повідомляє ОП.

Квітневі виплати відбуватимуться через Національну службу здоров’я України, а тому тут проблем не має бути, додав Денис Шмигаль.

«Обов’язково ці гроші мають бути виплачені. Бюрократія, звісно, часто є перешкодою, але в цьому випадку не можна дозволити керуватися старими правилами в умовах нових викликів. Доплати мають отримати всі, хто цього заслужив. Якомога швидше», – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, МОЗ і уряд пообіцяли доплати за березень і квітень у 300% до зарплат медикам, які лікують хворих на COVID-19.

Share.