Пред’явив фальшиві свідоцтва про народження дітей: на Львівщині затримали ще одного ухилянта

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівські прикордонники завадили незаконному перетину кордону. Чоловік з Херсонщини прямував до Польщі рейсовим автобусом, для виїзду з України надав прикордонникам свідоцтва про народження трьох дітей. Документи виявились фальшивими. Про це повідомили на сайті Державної прикордонної служби України, пише Суспільне.

58-річний житель Херсонської області, аби виїхати до Польщі, надав прикордонникам копії нотаріально завірених трьох свідоцтв про народження дітей. Також відомості про дітей були внесені у закордонний паспорт чоловіка. Але під час бесіди із прикордонникам чоловік не зміг пригадати дати народження цих дітей, а також не міг пояснити, де саме перебувають діти.

“В результаті додаткового вивчення, охоронці кордону виявили низку ознак, що вказують на їх підробку. В ході бесіди “багатодітний батько” не зміг назвати дату народження жодного з дітей, в якому місті були видані їх документи та взагалі “забув”, де знаходяться його діти. Згодом чоловік зізнався, що купив фальшивку у невідомих осіб для перетинання кордону”, — йдеться у повідомленні ДПСУ.

Прикордонники сповістили правоохоронців про виявлення ознак кримінальних правопорушень за ст. 358 “Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів”. Чоловіка прикордонники передали правоохоронцям.