Субота, 18 Вересня

Правила, за якими працюватимуть дитячі садочки Львова з цієї п’ятниці

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З п’ятниці, 17 липня, у Львові відновлюють роботу заклади дошкільної освіти. Таке рішення 14 липня прийняла міська комісія з питань ТЕБ і НС.

Про основні правила, яких тепер повинні дотримуватися батьки та працівники закладів, розповіла очільниця міського управління освіти Зоряна Довганик у ранковому ефірі радіо «Люкс ФМ».

«Ми вже напрацювали певні правила як для працівників закладів освіти, так і для батьків. Батьки повинні приводити до садочка абсолютно здорову дитину. Заборонено приймати дітей, які мають будь-які ознаки респіраторних захворювань — нежить, кашель тощо.

Окрім того, батьки повинні інформувати, що дитина була в контакті з тими особами, які захворіли на COVID впродовж останніх 14 днів, тому що це важливо не лише для конкретної дитини, а й для всього колективу, в якому вона перебуватиме.

Є визначений чіткий час, коли можна приводити дитину, — з 7.30 до 10.00 год. — для того, щоб можна було належним чином організувати освітній процес.

Основна кількість занять будуть відбуватися на вулиці за сприятливої погоди. Заборонено батькам заходити в приміщення закладу дошкільної освіти. Якщо вони хочуть, щоб дитина пішла в садочок, то спочатку батьки повинні до 17.00 год. дня напередодні інформувати вихователя або іншого педагогічного працівника про те, що дитина завтра прийде в садочок.

Це необхідно зробити одноразово для того, щоби ми розуміли, скільки дітей буде відвідувати садок. Ми будемо спостерігати за тим, як будуть працювати заклади впродовж першого дня. Це є можливість подивитися, як правильно організувати процес, тому що працівники садочків також ніколи не працювали в таких умовах, коли потрібно зустрічати дітей, проводити термометрію, мити руки тощо.

Вони повинні зрозуміти, скільки це займає часу. А з понеділка будемо бачити, наскільки будуть заповнені групи”, — розповіла Зоряна Довганик.

Протокол із 15 пунктів для батьків вихованців ЗДО:

1. Надати письмову згоду щодо до- тримання правил відвідування ЗДО під час послаблення карантину.

2. Якщо ви будете дитину вести вперше після відновлення роботи до дитячого садка, проінформуйте про це вихователя до 17.00 години дня напередодні, тобто за 1 день до приходу.

3. Для батьків вхід у приміщення дитячого садка заборонений.

4. Прийом у дитячий садок здійснюється з 07.30 до 10.00 години ран- ку на території закладу за межами будівлі.

5. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску так, щоб були покриті ніс та рот.

6. Працівник дитячого садка здійснює температурний скринінг та відводить дитину в групу.

7. При найменших ознаках захворю-вання та у разі підвищеної температури у дитини (більше 37,2), необхідно залишити територію закладу та звернутися до сімейного лікаря (педіатра).

8. При найменших ознаках нездужання упродовж дня, дитина відразу ізольовується і батьки зобов’язані негайно її забрати.

9. Заборонено приводити дитину до дитячого садка з ознаками респіраторних захворювань (кашель, нежить, тощо), а також, якщо дитина перебувала в контакті із захворілими на Covid19 особами впродовж останніх 14 днів.

10. Приводити дитину до дитячого садка тільки з комплектом необхідного одягу на 1 день.

11. Не приносити з дому до дитячого садка самокати, велосипеди, м’які та пластикові іграшки.

12. Забирати дітей ввечері лише при вході до дитячого садка.

13. Увечері усі речі дитини необхідно забрати додому, оскільки шафки і роздягальня піддаються додатко- вій дезінфекції. При необхідності забрати дитячі речі повідомляйте про це вихователя. Працівник закладу дошкільної освіти видасть їх.

14. Просимо уникати близького кон- такту з працівниками дитячого садка, іншими батьками і дітьми.

15. Всі питання щодо організації освітнього процесу з’ясовувати в онлайн режимі.

Share.