Понеділок, 2 Жовтня

Правоохоронці обіцяють волонтерам невдовзі розкрити, хто розкрадав гуманітарну допомогу в Убині на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Наразі волонтери знають назви кількох організацій, але з жодною з них не працювали під час війни

Про це у програмі “Війна і волонтери” розповів голова ГО “Нескорені” Олександр Лабецький, пише Еспресо.Захід.

“На Львівщині діє 110 учасників – волонтерів. Це закрита група. Ми створили цю групу минулого року, там обговорюємо юридичні та безпекові моменти, координацію гуманітарної допомоги. І серед тих людей немає цієї благодійної організації. Я не можу озвучувати назву цієї організації, бо є кілька назв, кілька думок, хто це може бути.

Наші волонтери були в селі Убиня, вони спілквалися з місцевими мешканцями. Місцеві бачили машини, які заїжджали. Наприклад, 20 березня фура заїжджала в село. Можна власника запитати, чому його вантажівка заїжджала туди. Ми неформально спілкуємося з багатьма правоохоронцями, тому що є державники також там, патріоти, які переживають за цю та інші справи, які розуміють, що ми воюємо з ворогом на передовій і тут. Вони нас запевняють, що скоро будуть прізвища і назви відомі.

Ми також спілкуємося з депутатами обласної ради, верховної ради, вони також всі в неформальних умовах нам гарантують, що будуть сприяти, аби були відомі ці розкрадачі. На найближчому засіданні Львівської обласної ради буде піднято це питання. Щиро сподіваємося, що депутати будуть заслуховувати правоохоронні органи”.