Понеділок, 15 Квітня

Постпред України в ООН процитував вірша Євтушенка “Хотят ли русские войны”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця зачитав російському постпреду Василю Небензю, вірш російського поета Євгена Євтушенка “Чи хочуть росіяни війни?”, повідомляє Громадське.

“Хотят ли русские войны?”. Я процитую: “Хотят ли русские войны? Спросите вы у тех солдат, что под березами лежат, и вам ответят их сыны, хотят ли русские войны”.

Коли ми побачимо, чи винесуть портрети Сталіна його учасники. Того Сталіна, який свого часу був винесений з Мавзолея, але, як бачиться, не з умів. “Но как из наследников Сталина, Сталина вынести”, написав той же Євтушенко у 62-му році.

“Пусть мне говорят — успокойся, спокойным я быть не сумею, покуда наследники Сталина живы еще на земле. Мне будет казаться, что Сталин еще в Мавзолее”.

Коли ростуть як гриби пам’ятники цьому диктатору та вбивці, автору геноциду українського народу 30-х років, я хочу завершити свій виступ питанням до російського представника: “Так хотят ли русские войны?””.

“Я не знаю, які портрети понесуть на 9 травня, навряд портрети Сталіна, сумніваюсь. Але я не знаю, які портрети понесуть на 9 травня у Києві. Чи буде в Києві взагалі парад, присвячений нашій спільний, до речі, перемозі?”, – відповів представник РФ.