Посольство США закликало своїх громадян залишити Україну через загрозу ударів РФ найближчими днями

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Україну через загрозу ударів рф по цивільній інфраструктурі напередодні та у День незалежності. Рекомендації розміщено на сайті американського дипломатичного відомства.

«Державний департамент має у своєму розпорядженні інформацію про те, що росія нарощує зусилля щодо завдання ударів по цивільній інфраструктурі та урядовим об’єктам України найближчими днями», – йдеться у повідомленні посольства.

Там наголосили, що російські удари в Україні становлять постійну загрозу для цивільного населення та цивільної інфраструктури.

“Посольство США закликає громадян США покинути Україну зараз, використовуючи приватні наземні транспортні засоби, якщо це безпечно”, – резюмували у посольстві.

Нагадаємо, Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що українські сили знають про можливі провокації росіян на День Незалежності та працюють на випередження.

У МВС українців закликали бути пильними та не ігнорувати повітряні тривоги перед Днем Незалежності України та у день святкування через можливі ворожі атаки.

У ОК Південь повідомили, що країна-агресор напередодні Дня Незалежності України збільшує кількість ракет-носіїв у Чорному морі.