Вівторок, 28 Травня

Посадовець львівського комунального підприємства за 38 000 доларів пообіцяв внести чоловіків у «Шлях»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Заступник директора одного з комунальних підприємств Львова організував нелегальний перетин кордону для трьох чоловіків. Він обіцяв внести дані ухилянтів до системи «Шлях». Про це повідомила СБУ у Львівській області.

«Чоловік обіцяв допомогти трьом військовозобов’язаним безперешкодно перетнути кордон, а саме внести їх дані до системи «Шлях». На організації такої «схеми» фігурант мав намір «заробити» 38 тис. доларів. Отримавши 8 тис. доларів з першого «клієнта», посадовець збільшив вартість своїх «послуг». Надалі, з двох інших втікачів, він вимагав по 15 тис. доларів», – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Посадовця затримали під час під час одержання чергової частини хабаря у розмірі 10 тис. доларів. Наразі йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 ККУ (незаконне переправлення осіб через державний кордон).

Як стало відомо із власних джерел в правоохоронних органах LVIV.MEDIA, йдеться про заступника директора Львівського комунального підприємства «транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» Олександра Беднарського.

Із відкритих джерел відомо, що Олександр Беднарський обіймає керівну посаду у «Спецкомунтрансі» щонайменше з вересня 2016 року. Також він входив до міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби. ЛКП «ТФ Львівспецкомунтранс» — єдине комунальне підприємство у Львові, що надає послуги з вивезення твердих побутових відходів та рідких нечистот з міста.