П’ятниця, 19 Квітня

Портрети українських залізничниць увійшли до фіналу Sony World Photography Awards

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міжнародний фотоконкурс Sony World Photography Awards оголосив фіналістів і шорт-лист у категорії Professional (для серії знімків).

До фіналу увійшли роботи українського художника Саші Маслова – серія портретів “Українські залізничниці” (Ukrainian Railroad Ladies).

“Як фотографа мене зацікавила архітектура та інтер’єри цих будівель. А як оповідача – антропологічні та соціальні ролі робітниць залізниці”, – розказав Маслов в описі до знімків.

Доброноженко Тетяна Григорівна
м. Сміла, переїзд 208 км.
Одеська Залізниця

Всього у категорії Professional були представлені 135 тисяч фотографій (сумарно конкурс отримав понад 345 тисяч фотографій із 203 країн). Журі обрало 60 робіт шорт-листа і 30 фіналістів.

Ганна Харламова
переїзд 987 км, перегін Ароматна-Павлоград
Пидніповськая Залізниця

Решетченко Світлана Сергіївна
переїзд 319 км, перегону Полтава-Київська – Супрунівка
Південна Залізниця

13-й щорічний конкурс проводився з червня 2019 до січня 2020 року. Можна було подати роботи у десяти категоріях: “Архітектура”, “Креатив”, “Відкриття”, “Документальне фото”, “Ландшафт”, “Природний світ і дика природа”, “Портрет”, “Спорт”, “Натюрморт” і “Довкілля”. Останню категорію вперше додали цього року.

Фотографа року і переможців у категоріях оголосять 16 квітня. А 17 квітня у лондонському музеї Сомерсет-хаус відкриється виставка зі знімками фіналістів.