Понеділок, 15 Квітня

Порошенко увірвався в ефір оновленого каналу “Рада” і влаштував розборки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

П’ятий президент України, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко неочікувано зайшов у кадр прямого ефіру телеканалу “Рада” і створив конфліктну ситуацію.

Це видно з ефіру парламентського телеканалу 16 грудня.

Порошенко зайшов до студії, яка розташована в приміщенні парламенту. Там тривав ранковий прямий ефір і розмова з нардепом від “Слуги народу” головою комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим.

Він підійшов до ведучих і, стоячи спиною до камери, заявив, що телеканал перешкоджає роботі народних депутатів.

Від запрошення сісти за стіл і доєднатись до розмови Порошенко відмовився. Потім політик розвернувся обличчям до камер і заявив уже, що на оновлення парламентського телеканалу було “незаконно витрачені кошти платників податків”.

Нардеп відмовився від звукового обладнання, яке йому запропонували журналісти, і врешті решт вийшов із кадру.

У кулуарах Порошенко роздавав коментарі і пояснив свій вчинок “надмірними емоціями”. Політик також заперечив, що канал “Рада” оновлювала та сама команда, що запускала “Прямий”.

Журналістка “Ради” зазначила, що телеканал готовий надати Порошенку слово та запрошує його в ефір у будь-який зручний для політика час. Лідер “ЄС” подякував, але заявив, що зробить це “коли редакційна політика телеканалу буде відповідати статуту і закону”.