Вівторок, 27 Лютого

Порошенко привіз на Прикарпаття допомогу постраждалим від повені

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

5-ий Президент України та лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко приїхав на Прикарпаття до людей, які постраждали від повені, щоб передати дизель-генератори і помпи для відкачування води в Надвірнянському районі. Про це повідомили в пресслужбі 28 червня.

В селі Чорний Потік, яке велика вода фактично відрізала від цивілізації, люди кілька днів змушені обходитися без електроенергії і зв’язку.

“Ми почули, що власними зусиллями, на жаль, поки що без допомоги влади частина села простягнула світло, і у частини села вже є електрика, а у частини – ні, живе сьогодні без світла. Вчора наша команда передала один дизель-генератор, і сьогодні привезла другий. Щоб, поки не протягнемо світ, у людей була можливість отримати електрику з дизель-генератора. Попросили, щоб ми привезли мотопомпу для відкачування води. Ми привезли і це”, – повідомив Порошенко.

Він також зазначив, що надана фінансова допомога для оплати важкої будівельної техніки для відновлювальних робіт.

“Просили, щоб терміново знайти важку техніку, яку влада поки не привернула і невідомо, коли приверне. Сьогодні ми оплачуємо техніку для того, щоб був грейдер, був екскаватор, були вантажівки”, – повідомив Порошенко.

Як розповіли селяни, подібного до повені тут не пам’ятають мінімум останні півстоліття.

“Ми зараз підемо подивимося, і у вівторок, післязавтра, на засіданні погоджувальної ради парламенту ми поставимо питання про негайне виділення коштів і зусиль для того, щоб відновити повідомлення з Чорним Потоком і з усіма селами, які сьогодні заблоковані на Прикарпатті. Ми – разом з вами. Ми – єдина команда. І слово “солідарність” означає, що ми разом. І ми один одному повинні допомогти. Сьогодні ви можете розраховувати на нашу допомогу”, – підкреслив Петро Порошенко.

Він зазначив, що після огляду руйнувань буде складений детальний план необхідних заходів і обсягів допомоги.

“Ми разом подивимося, складемо план, що потрібно зробити. У кого немає будинків – ми повинні терміново виділити фінансову допомогу на те, що якщо можна, то відновити, якщо немає – то переселити”, – пояснює Петро Порошенко.

Допомогу також передали мешканцям міста Галич.