Вівторок, 16 Квітня

Порошенка госпіталізували через коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

П’ятого президента Петра Порошенка, який хворіє на COVID-19, госпіталізували з двостороннім запаленням легень до столичної лікарні. Також захворіла його донька.

“Сьогодні з COVID-19 боряться мій чоловік і наша донька. Петро Олексійович госпіталізований в одну з київських лікарень, яка лікує хворих на коронавірус.

Попри те, що мій чоловік має двостороннє запалення легень, він має сильну волю і демонструє її у боротьбі з хворобою. Він чітко дотримується прописаного протоколу лікування”, – прокоментувала дружина Марина Порошенко.

За її словами, ситуація у лікарнях Києва погана і побажала українцям бути здоровими.

“Минуло півроку – влада жодних висновків не зробила. І маємо результат: лікарі вже на межі виснаження, хоч роблять все можливе. В лікарнях не вистачає ліжок для хворих на короновірус, кисневих концентраторів, реанімаційного обладнання. А зі спеціального фонду АнтиCOVID не закуплено навіть жодного апарату ШВЛ. Поки гроші витрачали на все що завгодно, окрім медицини, влада повністю втратила контроль над протидією пандемії.”, – сказала Марина Порошенко.

Як відомо, у 55-річного Порошенка цукровий діабет. Через хворобу експрезидент зовсім не їсть солодкого, але часом любить перекусити пиріжками з м’ясом.

Нагадаємо, 29 вересня стало відомо, що п’ятий президент та лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко захворів на коронавірус COVID-19.

1 жовтня Марина Порошенко повідомила, що отримала повторний негативний тест на COVID-19. Вона зазначила, що поки її чоловік лікується, вона продовжить виборчу кампанію на чолі “Євросолідарності” до Київської міськради.

До слова, 2 жовтня президент США Дональд Трамп був доставлений до Національного військово-медичного центру Walter Reed ввечері в п’ятницю менш ніж за добу після того, як надійшла новина про підтвердження у нього COVID-19.