Неділя, 23 Червня

Попри заборону під час карантину деякі фітнес-клуби відкриваються

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомі львівські фітнес-клуби  «Євроспорт», мережа спорт-центр «Олімп» і Forever заявили про повне відкриття залів у Львові із понеділка, 8 червня.
У повідомленнях вказано, що робота клубів відбуватиметься з певними обмеженнями, але більшість послуг будуть доступними. Про це пише zaxid.net.

Щоправда діяльність спортклубів та фітнес-центрів у Львові досі залишається забороненою через високу кількість інфікованих на коронавірус.

Першим про відновлення роботи із понеділка повідомив «Євроспорт». Повідомлення на сторінці закладу з’явилося в п’ятницю, 5 червня, за дві години після того, як обласна комісія техногенної безпеки продовжила карантин ще на тиждень.

«”Євроспорт” відновлює роботу з понеділка, 8 червня. Ми турбуємося про вашу безпеку, тож деякі моменти у звичному режимі роботи клубу тимчасово змінені згідно з рекомендаціями МОЗ. Кожен клієнт зобов’язаний мати свій персональний рушник – тимчасово клуб рушники не видаватиме; групові заняття з фітнесу обмежені кількістю 10 осіб; запис на групові заняття з фітнесу буде відбуватись лише на рецепції при особистій присутності клієнта; заняття у дитячих групах наразі не відбуватимуться; СПА-зона залишається закритою», – вказано на офіційній сторінці закладу.

Там уточнюють, що на території спортцентру поставили санітайзери, клінінгова служба працює у посиленому режимі, а тренажери та інвентар постійно дезінфікують.

Схоже повідомлення ввечері суботи, 6 червня, з’явилося на офіційному акаунті мережі фітнес-клубів «Олімп». Там також зазначили, що сауна з басейном та тренування з дітьми будуть тимчасово недоступними.

Власниця фітнес-клубу Forever Жанна Потапова розповіла, що про відкриття своїх закладів адміністратори фітнес-клубів домовилися ще в п’ятницю, 5 червня – після того, як стало відомо про подовження карантину на Львівщині.

«Якщо вже повідкривали купу закладів, де люди ходять і один одного заражають, то чому фітнес-клуби мають бути закриті? Тому уся спортивна і фітнес-спільнота міста зібралася і вирішила не виконувати це рішення місцевої влади, а керуватися Конституцією, законом про підприємництво і тим, що уряд вирішив 1 червня», – додала власниця клубу Forever.

Цікаво також, що фітнес-клуб «Олімп» долучався до акцій протесту під мерією та Львівською облдержадміністрацією, під час яких вимагали відкрити спортклуби. Минулого тижня було дві такі акції, остання – в п’ятницю, 5 червня, під стінами ЛОДА, коли там саме вирішували питання продовження карантину.

Нагадаємо, діяльність спортклубів та фітнес-центрів у Львові досі залишається забороненою через високу кількість інфікованих на коронавірус, а рішення про їх відкриття прийматимуть лише 12 червня.