Вівторок, 27 Лютого

Понад тисяча чоловік та сотня одиниць техніки досі гасять пожежі на Житомирщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Житомирській області 20 квітня рятувальники продовжують гасити осередки тління деревини. В результаті пожеж вже згоріли 39 будинків.

Зазначається, що зі 1069 осіб, які борються з вогнем, лише 176 чоловік особового складу ДСНС. Також рятувальники надали 41 одиницю техніки із 155 одиниць, які залучені до гасіння.

Станом на ранок 20 квітня залишилося 9 осередків горіння, з яких 5 локалізовано, а на 4 осередках тривають роботи щодо обмеження їхнього розповсюдження, повідомляє пресслужба ДСНС.

Рятувальникам спільно з лісгоспами не вдалося допустити, щоб вогонь знищив будівлі та споруди у 6 населених пунктах: селище Першотравневе, село Виступовичі, село Рудня, село Дівошин, село Слобода, село Ясинець. Місцева влада ухвалила рішення переселити старовірів із сіл Личмани і Магдин до села Гладковичі.

Евакуйовано понад 50 людей переважно пенсійного віку із 4 сіл в Овруцькому районі. Про це повідомив прессекретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник.

Вони перебувають у школах, будинках культури, частину прийняли місцеві жителі. Всі забезпечені харчуванням.

Загалом врятовано 45 будівель. Щоправда, вогню все ж вдалося знищити 39 будівель, зокрема ті, які люди самовільно використовували як дачні ділянки.

Участь у гасінні пожежі також брали Збройні Сили України та представники ДСНС з Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Володимир Демчук пояснив, що довготривалий процес гасіння пожеж на Житомирщині пов’язаний з неможливість доступу особового складу до окремих осередків. Причиною останнього є захаращеність лісових масивів і відсутність доріг.