Понад 550 крафтових пивоварень світу зварили пиво за рецептами зі Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Крафтові пивоварні світу варять українське пиво за рецептами львівської пивоварні “Правда” і передають виручені кошти на підтримку України. Про це повідомляє “Еспресо.Захід”.

“Правда” запустила проєкт під назвою Brew for Ukraine, до якого приєдналися вже сотні пивоварень зі всього світу.

“Ми виставили свої рецепти і свої лейби, та попросили весь світ крафтових пивоварень варити у своїх країнах на своїх пивоварнях пиво, наприклад Путін х**л* і інші, продавати і робити донейти на Збройні сили”, – пояснює співвласник Холдингу емоцій “!FEST”, до якого входить пивоварня, Юрій Назарук.

Зараз українське пиво варять у різних куточках світу – це і Японія, і Китай, Індія, США, Канада, Велика Британія, Польща та багато інших.

“Це неймовірна ініціатива. З рештою всі крафтові пивовари протестні, усі за свободу – це їхня основна цінність. Тому вони відгукнулись всі синьо-жовтими прапорами, –  розповідає Юрій Назарук. – Минулого тижня, наприклад, був день у Нью Йорку, коли усі крафтові пивовари із синьо-жовтими прапорами варили наше пиво. Вони випускають його там і роблять внески сюди”.

Пивовари діляться процесом та результатами варіння у групі на підтримку України у Facebook – Brew For Ukraine – Pravda Brewery – Victory Beer Collaboration.