Вівторок, 16 Квітня

Понад 400 бандуристів у центрі Львова одночасно виконали твори Шевченка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У суботу, 9 березня, до 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка у Львові встановили національний рекорд за наймасовіше бандурне виконання пісень на слова Кобзаря.

407 бандуристів з різних районів Львівщини одночасно виконали «Заповіт» та «Реве та стогне Дніпр широкий». Попередньо планувалося, що участь у встановленні рекорду візьмуть 350 бандуристів.

«У 2016 році у Херсоні встановили рекорд України, тоді зібралось 132 бандуристи. Сьогоднішній результат у Львові перевершив цей рекорд майже в три рази, кількість бандуристів і бандуристок – 407. Рекорд України встановлено», – зазначив представник  Національного  Реєстру Рекордів України Павло Горішевський.

У Львові 350 бандуристів встановлюють рекорд до дня народження Тараса Шевченка виконуючи його твориДжерело трансляції – Твоє Місто

Gepostet von 24 Канал am Samstag, 9. März 2019

Встановлення національного рекорду бандуристами, що виконували твори, покладені на поезію Т. Шевченка, відбулось на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку. Творчість Тараса Шевченка асоціюється з бандурою. Тому для відзначення такої дати — 205-ї річниці від дня народження, організатори зібрали бандуристів з усієї області — 407 кобзарів біля пам’ятника Шевченку у Львові одночасно виконали твори, покладені на поезію Тараса Григоровича. Музиканти дуже різні — від учнів молодших класів мистецьких шкіл до капели бандуристів «Карпати».

Це культурно-мистецьке дійство увійшло у «Книгу рекордів України».

Тільки у Львові! Понад 400 бандуристів встановлюють рекорд до дня народження Тараса Шевченка 😲

Gepostet von Твоє Місто am Samstag, 9. März 2019

Нагадаємо, у 205-ту річницю від Дня народження українського генія Тараса Шевченка, у Львові перед входом в міську Ратушу (пл. Ринок, 1) відкрили виставку «Шевченко молодий». 15 портретів, з яких 4 — автопортрети, розповідають про яскраве й цікаве життя Тараса Шевченка, його історію успіху й боротьби.

Партитури для цього проекту написав композитор Іван Небесний. Бандуристами спільно співали Академічною хоровою капелою «Дударик» та солістами Петром Радейком, Назаром Савком та Назаром Лозинським.

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws

© Evgeny Kraws