Помістила єнота в сушку і знімала відео: франківчанку перевіряють за жорстоке поводження з твариною

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час моніторингу соціальних мереж дільничний офіцер поліції Івано-Франківського районного Управління поліції виявив жахливу публікацію. В ній знущались з тварини – єнота.

Інформацію було негайно зареєстровано для перевірки. На відео, що опублікували в мережі, тварину помістили в сушильну машину, а тоді увімкнули її, пише 24 Канал.

Наразі поліцейські встановлюють особу правопорушника чи правопорушниці, а також всі обставини події. Проводиться перевірка.

Відео інциденту на сторінці організації “Дім Сірка SOS” оприлюднила адміністраторка групи Любов Філь.

От що творить безкарність за жорстоке поводження з тваринами. Така поведінка — аморальна, неадекватна, а дії – пряме порушення закону. Ця особа ще й веселиться з того, що тваринка мучиться! Питання ще також до людей, які переглядають ці сторіс і мовчать! — йдеться у дописі.

Як стало відомо одному з українських видань, над твариною, ймовірно, знущалася колишня студентка Івано-Франківського юридичного інституту НУ “Одеська юридична академія”. В інституті одразу прокоментували жорстоке поводження дівчини.

Викладацький та студентський колективи навчального закладу різко засуджують відеодопис, й акцентують, що дівчина 2 два роки не є студенткою закладу та жодних важелів впливу на її поведінку, на жаль, немає.