Вівторок, 21 Травня

Помічник президента Росії пішов у відставку через “зміну курсу на українському напрямку”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Помічник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков покинув державну службу “у зв’язку зі зміною курсу на українському напрямку”.

Про це повідомив директор Центру політичної кон’юнктури Олексій Чеснаков, близький до Суркова. За даними Чеснакова, у найближчий місяць Сурков “займатиметься медитацією”.

“У зв’язку зі зміною курсу на українському напрямку Владислав Сурков пішов з державної служби. Протягом найближчого місяця він буде займатися медитацією. Після цього обіцяв повідомити про причини ухваленого ним рішення і про подальші плани”.

У Кремлі Сурков почав працювати з травня 1999 року, зайнявши посаду помічника глави адміністрації президента РФ Олександра Волошина. У серпні того ж року був призначений заступником керівника адміністрації.

Посаду помічника президента РФ Сурков обіймав з 20 вересня 2013 року дотепер, а також у період з 26 березня 2004 р. до 7 травня 2008 р.

Він відповідав за формування політики щодо України і співпрацю з Абхазією і Південною Осетією. Чиновника також називали «архітектором» війни на Донбасі і головним ідеологом створення терористичних утворень «ДНР» і «ЛНР» на сході України.