Понеділок, 20 Травня

Помер американський близнюк з культової комедії “Няньки” Девід Пол

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Помер американський актор і бодібілдер Девід Пол. Він був відомий роллю у фільмі “Няньки” (Twin Sitters), де знявся разом зі своїм братом-близнюком Пітером.

Девід Пол помер 6 березня у віці 62 років. Його смерть підтвердив Пітер Пол, пише сайт Evolution of bodybuilding. Примітно, що актор не дожив до свого 63-ого дня народження всього два дні.

Причина смерті знаменитості поки не повідомляється, але за даними джерел, Пол помер уві сні.

Девід Пол народився 8 березня 1957 року в Хартфорді, штат Коннектикут. З дитинства він займався американським футболом і боротьбою, але пізніше перейшов виключно на заняття бодібілдінгом.

В кінці 70-х молоді брати Девід і Пітер Пол відкрили власний атлетичний зал. З 1983 по 2005 рік вони знялися більш ніж в дюжині фільмів.

Няньки-качки з популярної комедії знімалися ще в кількох стрічках («Варвари» з номінацією на антипремію «Золота малина», «Таверна на розі Фейт-стріт» та інші). Але ці фільми не принесли їм такого ж успіху, закривши дорогу в кінематографію.

Девід Пол останнім часом професійно займався фотографією, крім акторської діяльності він також писав музику і вірші, грав на гітарі. На його офіційному сайті представлена маса фоторобіт, в тому числі і в тематиці бодібілдингу.

Девід і Пітер виконували фронтальні присідання з 500-фунтової штангою (227 кг). «Моя маса постійно росте, і я повинен з’їдати по 36 сирих яєць на день, змішуючи їх з молоком. Кожен день на тренуваннях я спалюю до 7 тисяч калорій. Це найшвидший метаболізм на всьому Заході», — жартував Девід.

Він регулярно пив молоко або йогурт, що містили 3,5 відсотка жиру і до 200 на чашку, 260 г до і після тренування.