Середа, 19 Червня

Помep доброволець та волонтер зі Львівщини Ілля Сирко

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На 46-му році життя не стало добровольця, учасника російсько-української вiйни, благодійника, майданівця Іллі Сирка.

Про це повідомляє ГО «Люди Країни», одним із засновників якої був Ілля Сирко, пише ЛМН.

«Тільки нещодавно, на початку серпня, йому виповнилось 45 років. Ілля відчайдушно боровся з важкою хворобою — лейкемією, однак, на жаль, та перемогла його», — йдеться у повідомленні.

Ілля весь 2014 рік їздив на Схід як волонтер. Під час тих поїздок він все частіше задумувався аби стати добровольцем.

У громадській організації розповіли, що кожного року, напередодні свята Миколая, Ілля гуртував небайдужих людей для допомоги бідним дітям Турківщини. Знав усі потребуючі сім‘ї, знав, кому і що потрібно. Ніколи не шкодував ні часу, ні зусиль для допомоги інших.

«Україна втратила свого воїна, ми втратили свого побратима. Діти, яким він допомагав втратити опікуна. Це нестерпна втрата і важка біль. Ілля був надзвичайно життєрадісним і позитивним, займався спортом, грав у футбол… Так важко спостерігати, як зараз йдуть ті, хто пережив Майдан і війну. Розуміємо: це наслідки тих важких подій. Від тих психологічних переживань не витримало його тіло, хоча сильний духом Ілля боровся до останнього. Сумно і дуже боляче», — каже голова Правління ГО «Люди Країни» Василь Курій.

Побратим та товариш воїна Тарас Елейко зауважує, що той точно не збирався пoмиpати.

«Нещодавно провідував його. Ми багато говорили, будували плани на майбутнє. Думали над його лікуванням. Розглядали варіант пересадки кісткового мозку в Туреччині. Ніхто б і не міг подумати, що таке трапиться. Ілля хотів перемогти хворобу, продовжити займатись бізнесом, добрими справами, проводити час з сином. Він відчайдушно бився за Україну. Він докладав зусиль, аби її змінити», — каже побратим Іллі Тарас Елейко.