Четвер, 29 Лютого

Полторак показав, як виглядають нові військові казарми на Львівщині (фото)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністр відвідав Львівщину, де наніс візит військовим новоселам у навчальному центрі, пише Главком

Сьогодні, 30 грудня, під час робочої поїздки до Львівської області, міністр оборони України Степан Полторак завітав до однієї з чотирьох казарм покращеного типу. Слід зазначити, що ці будівлі кілька тижнів тому були здані в експлуатацію у 184 навчальному центрі Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Про це інформує прес-служба Міністерства оборони України.

Як розповів глава оборонного відомства, під час цього візиту він передусім хотів почути думки новоселів, їхні емоції, навіть перші поради і побажання стосовно планування та дизайну, облаштування, роботи систем, які забезпечують побут та затишок мешканцям. Ініціатив з будівництва житла для військовослужбовців і загалом військової інфраструктури «у 2019 році буде помітно більше, ніж у попередні роки», заявив міністр.

«Я вирішив сам пересвідчитися, чи справді тут комфортно живеться новоселам, чи є у них можливість відпочити та організувати якісний побут», — наголосив він.

Військовослужбовці з радістю запрошували Степана Полторака відвідати їхні помешкання. Під час спілкування керівник Міноборони цікавився найменшими дрібницями: від того, з яких регіонів тут проживають солдати і сержанти й чи задоволені вони новими умовами. Всі вони одноголосно відповідали, що ці помешкання не йдуть в жодне порівняння з колишніми казармами чи табірними наметовими містечками.

Під час спілкування військовослужбовців з міністром оборони розмова зайшла за родину, про те, як їм вдається попри напружену службу не втрачати зв’язку із близькими людьми, які знаходяться дуже далеко. Міністр оборони подарував для новоселів оргтехніку та солодощі.

Мы сегодня утром носились по Киеву и скупали тортики. Много тортиков, очень много. А если совсем точно – то нужно было…

Gepostet von Юрий Бирюков am Sonntag, 30. Dezember 2018

Глава оборонного відомства привітав військовослужбовців із прийдешніми новорічними та Різдвяними святами.