Польський волонтер привіз ліхтарики на велосипеді для школярів Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 23 лютого, польський волонтер Павел Адамєц привіз на велосипеді для дітей Львова 500 ліхтариків в межах благодійної ініціативи «Світло для України». Аби доставити світло, волонтер пробув у дорозі 26 годин.

До Львова, у велопричепі, польський волонтер та мандрівник Павел Адамєц привіз 500 ліхтариків загальною вагою 25 кілограм та ще 2 кілограми батарейок. Метою велоподорожі Павела є підтримка акції зі збору ліхтариків та популяризація варшавської фундації «UNITERS» (United Volunteers), яка займається гуманітарною допомогою для України і працює з сотнями волонтерів по всьому світу.

«Я лише можу уявити, що переживають діти, які сидять у темряві, ховаючись від жахів війни. З ліхтариком вони зможуть почитати книжку, піти в іншу кімнату чи просто побавитися. Один маленький ліхтарик – це одна усмішка дитини, яка зі світлом почуватиметься трохи безпечніше», – ділиться Павел Адамєц.

У Львові волонтер зустрівся із міським головою Андрієм Садовим. Мер міста подякував волонтеру за таку символічну передачу ліхтариків для українських діток.

Акцію зі збору ліхтариків започаткували ще наприкінці минулого року у Варшаві. Наразі зібрано 250 тисяч одиниць. Першу партію ліхтариків волонтер вже передав дітям Доннеччини. Партію для Львова сьогодні волонтер привіз самотужки.

Збір ліхтариків для українських дітей в межах акції “Світло для України” триває досі. В планах мандрівника зібрати 4,5 мільйони ліхтариків, аби кожна дитина в Україні отримала своє світло.