Четвер, 18 Квітня

Польський перевізник безкоштовно евакуює зі Львова українських біженців

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщину продовжують прибувати евакуаційні потяги зі сходу та півдня України. 27 листопада на Головний залізничний вокзал міста прибули ще 114 наших співвітчизників, які змушені були покинути свої домівки через обстріли держави-терориста. Серед них багато жінок з дітьми, людей старшого віку та з інвалідністю.

Всі, хто прибуває евакуаційними потягами, отримують допомогу в оформленні довідки ВПО та державну підтримку у розмірі 2000 гривень на дорослого та 3000 гривень на дітей та осіб з інвалідністю.

Громадян, які залишаються в місті, безоплатно поселяють і надають їм гуманітарну допомогу.

Тим, хто має намір їхати за кордон, до прикладу у Польщу, обласна військова адміністрація радить скористатися безкоштовними автобусами від польської системи «Птах».

Запитати про таку можливість можна у волонтерів медико-психологічної допомоги. Вони цілодобово чергують на Головному залізничному вокзалі Львова з перших днів повномасштабної війни.

Нагадуємо, з питань евакуації маломобільних громадян із небезпечних регіонів слід звертатися на гарячу лінію Мінреінтеграції за телефоном: 15-48 або ж можна скористатися чат-ботом, який допомагає евакуюватися й отримати гуманітарну допомогу.