Четвер, 18 Квітня

Польська поліція блокувала українських водіїв, які йшли на переговори з протестувальниками

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На кордоні польська поліція та спецпризначенці оточили українських водіїв, які прямували на переговори з протестувальниками, розбивши їх на кілька груп, блокування тривало щонайменше 2 години, повідомляє Європейської правди” з прикордонного пункту Корчова.

Блокування тривало протягом щонайменше двох годин. Станом на зараз поліція зняла блокування та дозволила водіям повернутися до машин. Швидкість пропуску машин через кордон не збільшилася.

В поліції звинувачують українських водіїв, що вони у відповідь самі намагалися заблокувати дорогу. Українські водії ці звинувачення відкидають. У посольстві України в Польщі заявили, що вони знають про цю ситуацію та тримають постійний діалог с польською поліцією.

Повідомляється, що ситуація на українсько-польському кордоні загострилась після приєднання до протестів польських далекобійників, що сталося 1 березня.

За словами перевізників, в п’ятницю вранці поліція повідомила про зменшення кількості машин, які щогодини можуть проходити кордон. 29 лютого через кордон проходило до 26 вантажівок, до 1 березня протестувальники встановили ліміт в 1 машину на годину.