Понеділок, 21 Червня

Польща планує посилити карантин

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У країні фіксують різке зростання кількості хворих на коронавірус, при цьому не планують закривати кордони, а хочуть вводити точкові обмеження.

У Польщі цього тижня стане суворішим карантин в червоних і жовтих зонах через різке зростання інфікування коронавірусом. Про це заявив представник МОЗ Польщі Войцех Андрусевич.

“Міністр охорони здоров’я запропонує обмеження в червоних і жовтих зонах, і, імовірно, ці обмеження незабаром з’являться. Це будуть обмеження, що стосуються можливості зустрічей, контактів людей”, – сказав Андрусевич.

У відомстві тривають активні консультації з експертами щодо подальшої стратегії боротьби з COVID-19. Карантин полягатиме не в закритті кордонів, а в точковій протидії поширенню COVID-19, завдяки введенню обмежень в окремих повітах.

Андрусевич додав, що найближчим часом кількість інфікованих COVID-19 в Польщі буде зростати через повернення людей до нормального ритму життя після періоду літніх відпусток.

Він зазначив, що міністерство не очікує зменшення щоденної кількості інфекцій у найближчі дні. Кількість інфекцій може зростати або залишатися вище тисячі на день. Однак найголовніше – це кількість пацієнтів у лікарнях, а також кількість ліжок та вентиляторів. “На даний момент у нас 2000 пацієнтів, які лікуються в лікарнях, і 100 людей, підключених до апаратів штучної вентиляції легень. Це свідчить про те, наскільки висока ефективність медичної служби”, – підкреслив речник МОЗ.  

Зазначимо, станом на сьогодні 19 повітів Польщі перебувають у “жовтій зоні”, а два – у “червоній”. Напередодні повідомлялося, що в Польщі рекордна кількість заражень COVID за добу – 1587. У країні провели понад 20 тисяч тестів і виявили більше тисячі випадків коронавірусу, 25 осіб померли. Наступного дня 1583 заражень і 1350 днем пізніше.

Варто зауважити, що протягом останнього місяця кількість інфікованих щодня коливалась в межах 400-600 осіб.

Share.