Середа, 28 Лютого

Полонених з «Азовсталі» утримують у задовільних умовах – дружина командира

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українських воїнів, захоплених російськими військами після тримісячної облоги Азовсталі, утримують у «задовільних» умовах. Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Gardian, посилаючись на слова дружини командира частини.

Командир батальйону «Азов» Денис Прокопенко зміг коротко зателефонувати своїй дружині Катерині, і вона передала, що полонені не зазнавали насильства. Проте невідомо, чи міг Прокопенко вільно говорити під час спілкування.

«Він сказав, що в нього все добре, і запитав, як я, – розповіла Катерина Прокопенко виданню у вівторок. – Я чула з інших джерел, що умови більш-менш задовільні».

«Їх годують, дають воду. Умови відповідають вимогам, і за цей короткий період вони не зазнали насильства, – сказала Катерина. – Що буде далі, ми, звичайно, не знаємо, але на цей момент є треті сторони — ООН і Червоний Хрест — які контролюють ситуацію».

Більшість поранених бійців «Азову» утримуються у в’язниці в селі Оленівка в окупованому Донецькому регіоні, менша група важкопоранених перебуває в лікарні міста Новоазовська.

Прокопенко зазначила, що, наскільки їй відомо, нікого з бійців до росії не вивозили.

Нагадаємо, щонайменше 1000 українських бійців, у тому числі представників батальйону «Азов», минулого тижня були перекинуті на територію, яку контролює росія, після того, як російські війська захопили «Азовсталь» у Маріуполі.