П’ятниця, 24 Травня

Пологи у кареті «швидкої»: у Львові врятували немовля, двічі оповите пуповиною

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові медики прийняли пологи просто у кареті швидкої допомоги, везучи пацієнтку до лікарні. При цьому вони врятували немовля, адже його шия була двічі оповита пуповиною. Про це повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Бригада швидкої допомоги прибула на виклик до вагітної пацієнтки. Родова діяльність на той момент ще не розпочалась, однак оскільки це була п’ята вагітність жінки, медики вирішили не зволікати і везти її до пологового. Втім невдовзі жінка почала народжувати просто у кареті «швидкої».

«Дитинка з’явилася на світ стрімко. На ходу, під завивання сирени. Гарненька здорова дівчинка», – йдеться у повідомленні.

Як тільки немовля народилося, медики відразу взялися рятувати його, адже пуповина двічі обмотала шию. Із дихальних шляхів негайно прибрали відсмоктувачем слиз, після чого дитина відразу заплакала. Згодом перерізали й перев’язали пуповину, після чого породіллю з донечкою передали у пологовий будинок.

До складу бригади, яка приймала пологи, входили лікарка Леся Панасюк, фельдшери Світлана Кузьмич та Любов Карпій, за кермом «швидкої» був Андрій Володько.

«Це наша робота. Не знаєш, які виклики чекають тебе на зміні, проте готовий до будь-яких ситуацій. Маємо у комплектації медичної сумки пологові набори, маєм відповідні знання та вміння, а ще – командну роботу», – каже лікарка з медицини невідкладних станів Леся Панасюк.

Нагадаємо, це не вперше медики швидкої допомоги на Львівщині приймають пологи, поки везуть пацієнток до лікарні.