Субота, 18 Вересня

Поліція знайшла підлітка зі Львівщини, який поїхав захищати Україну

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Втік з рідного дому, аби стати на захист незалежності та територіальної цілісності нашої держави.

На Львівщині правоохоронці розшукали 17-річного мешканця Пустомитівського району Дениса Лагодича у зоні проведення ООС на блокпосту біля міста Слов’янськ Донецької області.

Кількома днями раніше, 13 липня, у поліцію з заявою про зникнення свого сина звернувся мешканець села Гринів Пустомитівського району. Чоловік повідомив, що напередодні близько 10 вечора хлопець пішов з їхнього дому, після чого зв’язок з ним був втрачений.

Правоохоронці негайно оголосили неповнолітнього в розшук, до якого були задіяні співробітники ювенальної превенції,дільничні офіцери поліції, оперативники та співробітники інших служб та підрозділів поліції Львівщини.

Орієнтування на безвісно зниклого були розіслані у територіальні підрозділи Національної поліції України.

Два дні після заяви, 15 липня, поліцейські розшукали хлопця у зоні проведення ООС на блокпосту біля міста Слов’янськ Донецької області.

За його словами, він мав намір приєднатись до військових та зі зброєю в руках захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави.


Правоохоронці порадили Денису почекати кілька років, здобути за цей час відповідні знання та навички, після чого реалізовувати свої плани у передбачнений законом спосіб.

Хлопець здоровий та неушкоджений, правоохоронці повезли його додому.

Share.